Vize

Yurtdışı Eğitimi için gidilen ülkelerin büyük bir kısmı Türk öğrencilere Öğrenci Vizesi vermektedir. Vize alabilmek için uygun şartları sağlamak gerekli olup bu kapsamda vize başvuru merkezlerince istenen evraklar her ülke için ayrı ayrı aşağıda belirtilmiştir.

NDO Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yurtdışı eğitim için başvuran öğrencilere herhangi bir danışmanlık ücreti almaksızın Vize başvurusu konusunda da hizmet vermektedir. Bu kapsamda başvuran öğrencilerle öncelikle bir ön görüşme yapılarak vize alıp alamayacakları belirlenmekte ve alamayacak olanlara hem zaman hem de para kaybetmemeleri için vize başvurusunda bulunmamaları önerilmektedir. Bununla birlikte eksik bazı hususları tamamlamaları halinde vize alabilecek olanlara da neleri yapmaları gerektiği konusunda yardımcı olunmaktadır. Sonuç olarak vize alabilecek durumda olan veya bazı ilave hususlarla vize alabilecek duruma gelen öğrencilere sırasıyla;

     -   Vize başvuru evrak listesi verilmekte,

     -   Getirdikleri evraklar kontrol edilmekte, İngilizceye çevirisi gerekenler ücretsiz olarak çevrilmekte (NDO aynı zamanda Yeminli Tercüme Bürosudur)

     -   Online veya belge doldurularak Vize başvurusunun yapılması konusunda bire bir destek verilmekte,

     -   Online olarak yatırılan Vize harçlarının yatırılmasına yardımcı olunmakta,

     -   Online olarak veya telefonla Vize başvuru merkezinden randevu alınmaktadır.

İngiltere
İngiltere
DETAY
İrlanda
İrlanda
DETAY
Malta
Malta
DETAY
Avustralya
Avustralya
DETAY
Amerika
Amerika
DETAY
Kanada
Kanada
DETAY
Almanya
Almanya
DETAY
Fransa
Fransa
DETAY
BİLGİ TALEP FORMU

Yurtdışı Eğitim Talepleriniz İçin Aşağıdaki Formu Eksiksiz Doldurunuz.

Bilgi Al