Okul Seçimi

Yurtdışı Eğitimde belki de en önemli husus okul seçimidir.
Seçeceğiniz okul, sizin profesyonel eğiticilerden en son eğitim metod ve yardımcı eğitim vasıtalarını kullanarak kaliteli bir eğitim almanızı sağlayacaktır. 
Bunun yanısıra, her türlü ihtiyaç ve isteklerinize 7 gün 24 saat esasına göre yardımcı olacak bir imkana sahip olacak ve yurtdışı eğitim güzel hatıralarla döneceğiniz bir eğlence haline dönüşecektir.
Bu nedenle, yurtdışında eğitim alacağınız okulların kurumsal, tanınıp bilinen okullar olması çok önemlidir.
NDO Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; Dil Eğitimi konusunda Dünyanın en büyük, tanınmış ve kaliteli okulları ile birlikte çalışmakta ve Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Bu okullardan bazıları aşağıdadır.

 

Eurocentres: 1948’de kurulmuştur. 1968’den beri Avrupa Konseyine dil konusunda danışmanlık yapmaktadır. 17 ülkede 40 okulu vardır. 7 dilde dil eğitimi vermektedir.

LSI: 1965’de kurulmuştur. 8 ülkede 14 okulu vardır. Türkiye’ye özel indirimler uygulamaktadır.

EC: 1991’de kurulmuştur. Dünya’nın en iyi Zincir Dil Okulları ödülünü almıştır. 5 ülkede 18 okulu vardır.

 

St Giles: 1955 yılında kurumuştur. Kraliyet özel ödüllü bir dil okullar grubudur. A.B.D., Kanada ve İngiltere'de bir çok okulu vardır.

 

am language studio: 1987'de kurulmuştur. Malta'nin ilk dil okullarından birisidir. Uygun fiyatları, okulları ile öğrenciler için sunduğu konaklama imkanlarının birbirine olan yakınlığı am language studio'yu cazip hale getirmektedir.

London School of English: 1912’de kurulmuştur. İngiltere’nin akredite en eski dil okul grubudur. Londra’da 2 ve Canturbury’de 1 olmak üzere 3 okulu vardır. Sertifika ve diploma programları konusunda ödüller almıştır.

M.L.S. International College: 1987’de kurulmuştur. Bournemouth’da eğitim vermektedir. Sertifika ve diploma programları mevcuttur.

Alpha College of English, Dublin: 1989’da kurulmuştur. 2016 yılında 52 farklı ülkeden öğrenciye eğitim vermiştir.

American Language Communication Center: 1975’te kurulmuştur. New York’taki (Manhattan ve Queens) okullarında eğitim vermektedir. 90’dan fazla profesyonel öğretmene sahip olup New York’un en iyi ve büyük dil okuludur.

 

France Langue: 40 yıldan daha fazla bir süredir eğitim vermektedir. 2018 yılında Dünyanın en iyi Fransızca zincir dil okulu seçilmiştir. Her yıl 100'den fazla ülkeden 8000'den fazla öğrenciye eğitim vermektedir.

 

Humboldt Institute: 1977 yılında kurulmuştur. Bugüne kadar 160 ülkeden 70.000'den fazla öğrenciye eğitim vermiştir. 2018 yılında Dünyanın en iyi Almanca zincir dil okulu seçilmiştir.

BİLGİ TALEP FORMU

Yurtdışı Eğitim Talepleriniz İçin Aşağıdaki Formu Eksiksiz Doldurunuz.

Bilgi Al