Avustralya

Ülkeler

Avustralya dünyanın en yaşanılabilir şehirlerine sahip ülkesidir. Her yıl dünyanın en yaşınılabilir ülkesi seçilen Melbourne’nün yanı sıra Sidney ve Brisbane gibi şehirler tüm öğrencileri dünyaca ünlü dil okulları ile cezbetmektedir. Diğer yandan mesafe olarak Türkiye’ye oldukça uzak olmasına rağmen farklı kültürlerin bir araya geldiği bir göçmenler ülkesi olması, çok farklı bir doğa ve iklim yapısı ve de en önemlisi öğrencilere eğitimle birlikte çalışma imkanı sunması Avustralya’yı yurtdışı eğitim konusunda cazip ülkelerden bir haline getirmektedir.

Avustralya’da alacağınız 12 hafta ve daha uzun süreli eğitimlerle birlikte çalışma iznine de sahip olursunuz. Çalışma izniniz kurs dönemlerinde haftada 20 saat ve tatil dönemlerinde ise haftada 40 saattir. Bu ise size öğrendiğiniz dili anadili konuşan insanlarla pratik yapma ve pekiştirme imkanı sağlar. Aynı zamanda ekonomik olarak da destek olarak Avustralya’daki eğitim ve yaşam masraflarınızın karşılanmasına yardımcı olur.

Avustralya’da dil okulları her yaştan öğrencilere yönelik olarak tüm yıl boyunca açık olup her pazartesi başlayan programlara sahiptir.

Avustralya’da alabileceğiniz diğer önemli bir eğitim de sertifika ve diploma programlarıdır. İngilizce dil yeterliliği konusunda belirli bir seviyeye ulaşmanızı müteakip, Pazarlamadan, uluslararası ticarete kadar birçok konuda bu tür programlara katılarak kendinizi mesleki olarak farklı kılacak seviyelere getirebilirsiniz.

Avustralya’da alacağınız eğitimle ilgili bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz

Avustralya Dil Okulları

Avustralya Sertifika ve Diploma Programları

Bilgi Al