Yaz Okulları

Çocuğunuz yurtdışı Yaz Kampları ile hem güzel bir tatil geçirecek hem de yabancı dilini geliştirecektir. Ayrıca diğer ülkelerden farklı kültürlerdeki çocuklarla bir araya gelecek ve yeni arkadaşlıklar, dostluklar kuracaktır.

Yurtdışı Yaz Okullarına 8-17 yaş grubu öğrenciler katılabilir. Yaz Kamplarında genel olarak öğleye kadar dil dersi, öğleden sonra (hafta içi) yarım günlük geziler veya aktiviteler, akşamları çeşitli eğlenceler, hafta sonları ise tam günlük geziler düzenlenmektedir.

Konaklama seçiminize bağlı olarak Kolej kampüslerinde veya Aile Yanında olmaktadır. Seçilen programa göre tek kişilik veya paylaşımlı odalarda konaklama sağlanmaktadır. Her iki konaklamada da öğrencinin 3 öğün yemeği karşılanmaktadır. Aile yanı konaklamalarda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği aile ile birlikte yenmektedir. Ayrıca paket öğle yemeği verilmektedir. Kolej Kampüs konaklamalarında ise genellikle sabah, öğle ve akşam yemekleri kolej yemekhanesinde yenilmektedir. Bazen de öğle ve akşam yemekleri farklı kültürel restorantlarda (İtalyan, Amerikan vb) yenilmektedir.

NDO her yıl ödül alan dünyanın en köklü yaz okullarına öğrenci göndermektedir. Öğrenci gönderdiğimiz ülkeler aşağıdadır.

İngiltere
İngiltere
DETAY
Malta
Malta
DETAY
İrlanda
İrlanda
DETAY
Amerika
Amerika
DETAY
Kanada
Kanada
DETAY
Almanya
Almanya
DETAY
Fransa
Fransa
DETAY

Bilgi Al