Dil Okulu

Dil Okulları

Dil öğrenmenin en etkili şekli o dili, dilin anadili olarak konuşulduğu ülkede öğrenmektir. Bu size tecrübeli ve profesyonel eğiticilerden eğitim almanın yanı sıra eğitim dışındaki zamanlarda da öğrendiklerinizi anadili konuşan kişilerle pratik yapma ve dil eğitimindeki en önemli husus olan dili ortam/durum içerisinde öğrenme imkanı verecektir.

NDO Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı vasıtasıyla yapacağınız dil eğitimi yolculuğunuzda anadili olarak konuşulan ülkelerde dünyanın en köklü ve saygın okullarında eğitim alacak yeni dostluklar edineceksiniz.

Dil eğitiminin başlangıcında biraz zorlansanız da daha sonra dili öğrendikçe dilini öğrendiğiniz ülkeden ve kültüründen keyif alacak ve öğrenme süreciniz daha da hızlı ilerlemeye başlayacaktır.

Yurtdışında dil eğitiminin fiyatları ülkeden ülkeye, şehirden şehire, okuldan okula ve yaz-kış dönemlerine göre farklılıklar göstermektedir. NDO Yurtdışı eğitim danışmanlığı ile yapacağınız görüşmede bir çok seçenek arasından size ve sizin bütçenize en uygun okul belirlenecektir. Zira dil okulları bazı dönemlerde % 40’lara varan indirimler uygulamaktadırlar. Okulların uyguladıkları İndirimlere buradan ulaşabilirsiniz.

NDO 30’dan fazla dil okulunun Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Dil okullarının bulunduğu ülkelerden en önemlileri aşağıdadır.
 

İngiltere
İngiltere
DETAY
Malta
Malta
DETAY
İrlanda
İrlanda
DETAY
Avustralya
Avustralya
DETAY
Amerika
Amerika
DETAY
Kanada
Kanada
DETAY
Almanya
Almanya
DETAY
Fransa
Fransa
DETAY

Bilgi Al