Okul Seçimi

Yurtdışı Eğitimde belki de en önemli husus okul seçimidir.

Seçeceğiniz okul, sizin profesyonel eğiticilerden en son eğitim metod ve yardımcı eğitim vasıtalarını kullanarak kaliteli bir eğitim almanızı sağlayacaktır. Bunun yanısıra, her türlü ihtiyaç ve isteklerinize 7 gün 24 saat esasına göre yardımcı olacak bir imkana sahip olacak ve yurtdışı eğitim güzel hatıralarla döneceğiniz bir eğlence haline dönüşecektir.

Bu nedenle, yurtdışında eğitim alacağınız okulların kurumsal, tanınıp bilinen okullar olması çok önemlidir.

NDO Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; Dil Eğitimi konusunda Dünyanın en büyük, tanınmış ve kaliteli okulları ile birlikte çalışmakta ve Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Eurocentres: 1948’de kurulmuştur. 1968’den beri Avrupa Konseyine dil konusunda danışmanlık yapmaktadır. 17 ülkede 40 okulu vardır. 7 dilde dil eğitimi vermektedir.

LSI: 1965’de kurulmuştur. 8 ülkede 14 okulu vardır. Türkiye’ye özel indirimler uygulamaktadır.

EC: 1991’de kurulmuştur. Dünya’nın en iyi Zincir Dil Okulları ödülünü almıştır. 5 ülkede 18 okulu vardır.

London School of English: 1912’de kurulmuştur. İngiltere’nin akredite en eski dil okul grubudur. Londra’da 2 ve Canturbury’de 1 olmak üzere 3 okulu vardır. Sertifika ve diploma programları konusunda ödüller almıştır.

M.L.S. International College: 1987’de kurulmuştur. Bournemouth’da eğitim vermektedir. Sertifika ve diploma programları mevcuttur.

Alpha College of English, Dublin: 1989’da kurulmuştur. 2016 yılında 52 farklı ülkeden öğrenciye eğitim vermiştir.

American Language Communication Center: 1975’te kurulmuştur. New York’taki (Manhattan ve Queens) okullarında eğitim vermektedir. 90’dan fazla profesyonel öğretmene sahip olup New York’un en iyi ve büyük dil okuludur.